Kniha návštěv

Titulek: Poděkování Vložil: Jarmila Ďoubalová Datum: 03.07.2017

Milá Hani,
rádi bychom Ti poděkovali za péči během těhotenství, porodu a za profesionální dulí asistenci. Byla jsi velkou oporou a díky Tobě máme krásné vzpomínky na narození našeho syna.
K poděkování se připojuje i moje mamka, která díky tvému kurzu cvičení pánevního dna nakonec nemusela na operaci.
Má to smysl!

Titulek: Poděkování za krásný zážitek Vložil: Dita Datum: 14.04.2017

Hani, moc děkuju za tvou pomoc při narození naší dcerky. Její příchod byl rychlý a díky tvému klidu, profesionalitě a vlídnosti, jsem ani na vteřinu nezapochybovala, že bysme to doma nezvládli. Splnilo se mi velké přání porodit doma a bylo to úžasné. Děkuju, že jsi u toho byla s námi. Jsi žena na svém místě!

Titulek: Přirozený porod Vložil: Olga M. Datum: 25.02.2017

Díky Hance jsem mohla prožít přirozený porod a očistit svoji duši zmrzačenou od předchozího porodu v porodnici. Byla mi velkou pomocí, v pravou chvíli vycítila a řekla to, co jsem potřebovala slyšet, takže mě vším skvěle provedla. Děkuji za její vstřícnost a vzájemnou důvěru!

Titulek: Nekompetence a manipulace Hanky Brožové Vložil: V. Vrba Datum: 23.02.2017

Dobrý den,
vaše přítomnost u porodu mé ženy velmi zkomplikovala jeho průběh. Vaše ignorování závažných skutečností (přenášení 18 dnů, pravděpodobně jste se podílela na přesvědčení mé ženy, aby vyvolání oddalovala, věk prvorodičky 38 let a její drobnou konstituci) zapříčinilo zdlouhavý a rizikový porod s následnou resuscitací.
Vaše cílené dehonestování sesterského personálu, způsobilo nedůvěru rodičky, která následně nebyla schopna dostatečně spolupracovat a přijímat péči, která jí byla věnována ze strany sestry a porodníka.
Jenom díky vysokému nasazení porodníka a následně neonatologa mohu mluvit o štěstí, že dcera i manželka jsou živé a zdravé.
Doufám, že už vás nikdy neuvidím.

Titulek: Re: Nekompetence a manipulace Vložil: Vaše porodní babička Datum: 18.03.2017

Vážený pane Vrbo,
dle údajů uvedených v těhotenské průkazce Vaše žena rozhodně nepřenášela 18 dní (termín porodu dle UZ a PM lišil o 6 dní) a její věk ani konstituce rozhodně nejsou žádnými závažnými skutečnostmi (pokud by to tak bylo, doporučili by jí v nemocnici primární císařský řez). Bohužel jsme neměli možnost z důvodu Vašeho vysokého pracovního vytížení setkat se a prohovořit společně Vaše představy a představy Vaší ženy ohledně porodu Vaší dcerky. Pravděpodobně bychom zjistili nějaké odlišnosti.
Vaše žena je dospělá svéprávná vzdělaná osoba. Nicméně pokud jste s mou prací nebyl spokojen, mohl jste se vyjádřit a já bych na Vaše přání porodnici opustila, toto říkám předem každému. Namísto toho jste 30 min po porodu odešel, zatímco já s Vaší ženou zůstala.
Do konání porodníka a porodní asistentky jsem nijak nezasahovala (ani na to nemám kompetence), pokud si pamatujete, seděla jsem ve II.DP před Vámi a mlčela.
Možná, že kdyby Vaší ženě nebyla opakovaně provedena Kristellerova exprese (metoda non lege artis), která je jedním z hlavních predisponujících faktorů pro vznik dystokie ramének (cituji z knihy ZWINGER, Antonín , et al. Porodnictví), nebylo by neonatologické péče třeba. Tato metoda s sebou nese kromě perinatální hypoxie spoustu rizik, takže máte pravdu, že svým způsobem můžeme mluvit o štěstí. Pokud byste znal mechanizmus porodu, nepřistoupil byste na porodníkovo vysvětlení, že k dystokii došlo z důvodu neprovedené epiziotomie. Chápu, že jste si narození Vašeho dítěte představoval jinak a nastalá situace mě mrzí. Nejsem si ale jistá, zda hledáte viníka na správné straně.

Titulek: Re: Re: Nekompetence a manipulace Vložil: por.as. Datum: 25.05.2017

prvorodička v pokročilém věku měla být již na termín porodu hospitalizována na porodnici a v žádném případě neměla nic konzultovat s dulou,někdy se to nevyplatí k vůli penězům riskovat život matky a dítěte,ale samozřejmě je to na rozhodnutí rodičů,takže si pak nestěžujte

Titulek: Hanka a jejích 5 P:-) Vložil: Petra/Rado/Berenika Datum: 09.12.2016

Haničko díky za tvých 5 porodních "P":-) Bylas příjemná, profesionální, podporující, potichu a poblíž. Ze srdce děkujeme za tvou přítomnost u porodu naší holčičky:-) PRB

Titulek: poděkování Vložil: Iva Stránská Datum: 17.10.2016

Objevení Hanky bylo poslední (a velmi důležitou) kapkou k rozhodnutí rodit doma. A bylo to asi nejlepší rozhodnutí v mém životě, na porodu naší Violky bych neměnila vůbec nic. Díky Hančině naprosto přirozené víře v to, že všechno proběhne dobře, jsem dokázala porodit přesně tak, jak jsem si představovala. Ještě jednou díky moc Hanko!

Titulek: Přirozený porod doma Vložil: Olga Datum: 11.11.2016

Hanko, díky Tobě jsem mohla prožít porod doma a porodit v klidu a bezpečí se svými blízkými, bez zbytečných zásahů a s velkou Tvojí podporou. Děkuji Ti za doprovázení při celém průběhu porodu, za Tvůj obdivuhodný klid a profesionální přístup. Díky za to, že jednou budu moci své dceři předat zkušenost, že porodit své dítě je překrásným, ojedinělým a neopakovatelným zážitkem v životě...

Titulek: Co je fyziologický porod? Vložil: GYN-POR oddělení ČB Datum: 14.10.2016

Dobrý den,
dobrá, erudovaná porodní asistentka, by měla odhadnou veškerá rizika spojená s porodem. Nestavíme se jako lékaři proti vedení porodu u zdravých rodiček bez zatížené porodnické anamnézy v domácnosti. Ssami víme, že většina porodů probíhá bez komplikací, ale porod po předchozím císařském řezu NENÍ fyziologický a nepatří do domácích podmínek. To by si správná vystudovaná porodní asistenka měla uvědomit!

1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>

Přidat nový příspěvek